photo 2024 02 12 17 52 16

У межах співробітництва між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького і Громадської організації “Добро.Дій” відбулася зустріч виконувача обов’язків ректора Університету, професора Івана Парубчака і голови ГО “Добро.Дій” Ігоря Дулина. Ще восени 2023 року Ігор Дулин як голова ГО “Добро.Дій” долучився до ініціативи Університету зі створення Алеї пам’яті п’ятнадцяти випускників Університету, загиблих у війні з російським агресором.

На знак вдячності за сприяння у створенні Алеї пам’яті Іван Парубчак презентував Ігореві Дулину подарунковий набір з логотипами Університету. Натомість Ігор Дулин вручив Університету в імені в. о. ректора Івана Парубчака набір колекційних поштових марок від генерала Валерія Залужного на знак спільної діяльності, спрямованої на вшанування патріотів України як минулого, так і сьогодення.