1 13

Днями у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулася зустріч виконувача обов’язків ректора Університету, професора Івана Парубчака з головою Громадської організації “Розвиток Громади” Андрієм Федуняком. Гості подарували очільникові Університету образотворче полотно зі сучасною інтерпретацією одного зі символів нашого закладу освіти – пам’ятника ветеринарному лікареві. Цей дарунок є свого роду запорукою успіху майбутньої співпраці.

2 12

Зусиллями державної інституції та громадської організації можливо ефективно реалізувати чимало проєктів, зокрема втілити домовленості про спільне проведення соціально-культурних та освітньо-виховних заходів, започаткувати нові вектори у межах діяльності Університету та громадських ініціатив на волонтерських засадах, що сприятимуть як розвитку задіяних сторін, так і загалом суспільства.

3 10

Пресслужба