1

3 квітня 2024 року відбулася робоча зустріч виконувача обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професора Івана Парубчака з керівником фермерського господарства Іваном Кільганом. У зустрічі також взяли участь перший проректор Ігор Турко, проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Двилюк, декан факультету харчових технологій та біотехнології Галина Коваль, гарант ОП “Біотехнології та біоінженерія” Василь Буцяк, доцент кафедри біотехнології та радіології Оксана Штапенко та старший викладач Іванна Двилюк.

Представники Університету відвідали агропідприємтво “Агро центр”, що у с. Велика Білина Самбірського району Львівської області, та ознайомилися з технологією виробництва біодизелю. У процесі спілкування учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку альтернативних джерел енергії, пов’язані передусім із виробництвом біопалива, порушили питання двосторонньої співпраці, зокрема розглянули можливість впровадження дуальної форми здобуття освіти, проходження виробничої практики на базі підприємства, залучення стейкхолдерів до розроблення та удосконалення освітньої програми “Біотехнології та біоінженерія”.

1

Допис підготувала Оксана ШТАПЕНКО, доктор біологічних наук