photo 2024 04 18 15 13 37

Запрошуємо відвідати День відкритих дверей та Благодійний ярмарок!

На факультеті ветеринарної медицини тривають підготовчі роботи до Дня відкритих дверей, що запланований на 21 квітня 2024 року, та Благодійного ярмарку, який відбудеться 23 квітня 2024 року.

На цих заходах гості матимуть змогу ознайомитися зі спеціальностями, за якими Університет готує фахівців, та деталями вступу до нашого закладу вищої освіти, поспілкуватися з викладачами і студентською молоддю, зануритися в атмосферу університетського життя.

Запрошуємо абітурієнтів, студентів, викладачів, адміністрацію та всіх охочих завітати на профорієнтаційні заходи Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та долучитися до збору коштів на потреби Збройних Сил України!