photo 2024 05 24 10 00 05

Від рук російських окупантів, захищаючи Україну загинув випускник нашого університету Юрій Заяць. Юрію було 42 роки. Народився 22 липня 1981 року. Навчався у Ліцеї № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради. Здобув вищу освіту у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Зеноновича Ґжицького. Після завершення навчання працював водієм у компанії «Shell». У вільний час захоплювався рибальством та автомобілями. За словами рідних, був надзвичайно доброю людиною. Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність бойового досвіду, добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів до складу 111-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Схід» Сил територіальної оборони ЗСУ. Мужньо виконував бойові завдання із захисту суверенітету та незалежності держави на Донеччині.
У Юрія Заяця залишилися мама, дружина, двоє доньок та брат.