Фото 1

27 червня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулася зустріч виконувача обовʼязків ректора Університету, професора Івана Парубчака, першого проректора Ігоря Турка, декана факультету ветеринарної медицини Юрія Стронського, декана біолого-технологічного факультету Андрія Бойка, факультету громадського розвитку та здоров’я Руслана Пеленя та керівник відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Богдана Галуха з директором приватного підприємства «ВетМедкомплекс» Уляною Ризік. Представники Університету обговорили з пані Уляною основні напрями взаємодії та підписали договір про співпрацю.

Фото 2

Фото 3

Фото 4

Відповідно до умов цього документа, співпраця спрямована на реалізацію науково-дослідних проєктів, проведення конференцій, карʼєрних заходів для студентів нашого Університету. Також узгоджено організацію стажування і проведення практики для здобувачів вищої освіти та викладачів Університету на базі підприємства. Налагоджена співпраця забезпечить взаємний обмін досвідом і підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти з метою підвищення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування на виробництві.

Фото 6

Пресслужба