фото 1

Днями між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та Львівською регіональною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та організацію взаємовідносин.

Фото 2

Виконувач обов’язків ректора Університету, професор Іван Парубчак та проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Ігор Двилюк з візитом відвідали Львівську регіональну державну лабораторію Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів й поспілкувалися з її директором Володимиром Комаром, заступником директора, керівником з якості Вірою Дворницькою та лікарем загальної гігієни Ольгою Чміль.

Фото 3

У процесі комунікації учасники зустрічі обговорили нагальні питання, важливі для діяльності обох сторін, й закріпили Меморандумом окреслені цілі започаткованих взаємовідносин. Зокрема, співпраця полягатиме у консолідації зусиль обох підписантів стосовно підвищення ефективності використання лабораторій, кадрового потенціалу, підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти, шляхом проведення навчальної, навчально-методичної, науково-дослідної роботи, взаємного обміну досвідом, організації стажувань і практик для здобувачів вищої освіти, різних наукових заходів, реалізації спільних науково-дослідних проєктів і розробок з актуальних проблем, створення можливостей для проведення лекцій, семінарів та навчань за участю провідних фахівців сторін.

фото 4

Пресслужба