Фінальна гра року – 12-ий кубок КВН зібрав своїх прихильників у актовій залі університету ввечері 6 листопада .

Усі п`ять команд з п’яти факультетів нашого університету:
-ФВГЕП- «Улюблена команда твоєї мами»,
-ФВМ- «Так ся стало»,
-БТФ- «Тільки не вони»,
-ФЕМ- «Безлім»,
-ФХТБ- «Майже львівські» змагалися, щоб визначити найвеселіших і найкмітливіших гумористів університету.
Гра складалася із чотирьох конкурсних завдань: весела візитка, розминка, біатлон та музичне домашнє завдання. Оцінювали наших учасників судді : Богдан Слепокура, Олександр Дмитрович, Станіслав Корнацький, Олена Пазуха та Ольга Мерзлікіна.

За результатами голосування впродовж усієї гри, переможцем стала команда БТФ «Тільки не вони», завоювавши головний приз: Кубок КВН – від головного спонсора Профкому студентів і аспірантів і абонементи в «Аквапарк» – від інформаційного спонсора «Leopolis.news».
Вітаємо команду-переможців, бажаємо вдалої сесії та нових перемог. А також дякуємо організаторам – Профкому студентів та аспірантів ЛНУВМБ ім. С. З. Ґжицького та ведучому Роману Девіняку.

Марія Дитюк, студентка 4 курсу ФВМ