EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

фото 1 1

2 січня 2024 року академічна спільнота Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відвідала науковий суспільно-комунікативний захід «Степан Бандера – провідник української нації», проведений у Львівському національному університеті природокористування з нагоди відзначення 116-річчя від дня народження Степана Бандери.

Президія у складі виконувача обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професора Івана Парубчака, першого проректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Ігоря Турка та проректора з навчально-виховної роботи Львівського національного університету природокористування Віталія Боярчука і представники Вчених рад обох університетів заслухали змістовні доповіді про діяльність видатного українця – Степана Бандери.

фото 2 1

Микола Посівнич, кандидат історичних наук, доцент кафедри історичного краєзнавства Львівського національного університету імені Івана Франка у доповіді «Степан Бандера, бандерівці та їх епоха» розкрив постать Степана Бандери, його роль у національно-визвольному русі українців та державотворенні України.

фото 3 1

фото 4

Доктор політичних наук, професор Львівського національного університету природокористування Ігор Бегей висловив міркування про «Степана Бандеру як символ і міт у часопросторі», подав соціально-політичні портрети Івана Мазепи та Симона Петлюри, які є вагомими особистостями в історії України і символічними постатями для українців, висвітлив діяльність Степана Бандери у контексті здобуття українським народом політичної незалежності.

фото 6

фото 5

Ігор Дуцяк, доктор філософських наук, професор Львівського національного університету природокористування окреслив «Червоні лінії української нації в московсько-українській війні» та міркування Степана Бандери щодо цілей та засобів українців на шляху до «національної державної волі».

фото 7

фото 8

Завідувач музею Степана Бандери Львівського національного університету природокористування Павло Іванюк розкрив роль та значення національно-патріотичного виховання в умовах сучасності на прикладі туристичного маршруту «Стежками Степана Бандери».

фото 9

фото 10

Очільник Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професор Іван Парубчак у доповіді «Суспільно-політичні аспекти системи народовладдя з позиції Степана Бандери» охарактеризував основі ідеї провідника українського національно-визвольного руху стосовно економічної, культурної, соціально-гуманітарної сфер життя, які актуальні дотепер. Іван Парубчак зазначив, що «перед Україною, як і в часи Степана Бандери, стоїть непросте завдання забезпечити своє виживання у військово-політичному, соціально-економічному, духовному та культурному аспектах. А свобода думки, творчості, рівноправність усіх громадян, на переконання Степана Бандери, – це ті принципи, які повинні стати основою нашої державності. Тільки так ми зможемо створити суспільство соціальної справедливості, добробуту та процвітання».

фото 11

Окрім доповідей, усі присутні мали змогу ознайомитися з відеозверненням від онука Степана Бандери з Канади, переглянути художньо-документальний фільм «Степан Бандера: незламний борець за волю України», знятий за сценарієм та під режисурою керівника відділу комунікації та промоції Львівського національного університету природокористування Ірини Фостяк, а також відвідати книжкову виставку пам’яті «Степан Бандера: людина і міф».

фото 12

У цей ювілейний день доктор біологічних наук, завідувач кафедри загальної та неорганічної хімії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Степан Грабовський подарував університетові, у стінах якого навчався Степан Бандера, портрет провідника української нації пензля Данила Довбошинського.

фото 14

На завершення заходу прозвучав Гімн Організації Українських Націоналістів «Зродились ми великої години» у виконанні аспіранта факультету управління, економіки та права Львівського національного університету природокористування Михайла Іващенка.

Модерував захід завідувач кафедри гуманітарної освіти Львівського національного університету природокористування Ігор Баран.

Пресслужба

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru