EN   UK

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

25 листопада наш університет гостинно відчинив двері для майбутніх вступників – випускників шкіл, коледжів та їхніх батьків. У святі взяли участь близько 300 майбутніх абітурієнтів.

 

До них звернувся ректор університету, професор Володимир Стибель. Він коротко розповів про спеціальності і переваги навчання у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, побажав добре вчитися, отримати високі результати ЗНО і наступного разу зустрітися під час посвяти у студенти на площі перед університетом. Більш докладніше про навчання, практику і дозвілля студентів розповіли декани факультетів. Про факультет ветеринарної медицини розповів декан Юрій Стронський, про біотехнологічний факультет – Юрій Лобойко, про факультет економіки і менеджменту – Олег Гримак, про факультет харчових технологій та біотехнології – Галина Коваль, про факультет ветеринарної гігієни,  екології та права – Руслан Пеленьо.

 


Цікаву та корисну інформацію про умови прийому до університету розповів відповідальний  секретар приймальної комісії Роман Данкович.
Та найцікавішою для майбутніх вступників була інформація з уст студентів. Адже студентські роки – це золоті роки. Про те, як навчаються, як відпочивають і розважаються, у яких гуртках і заходах беруть участь розповів студент 3 курсу факультету ветеринарної медиуини Юрій Дікало. Зрештою, багато чого абітурієнти могли побачити на власні очі, адже під час свята виступили студентські колективи: народний студентський хор «Ватра», народна хорова капела бандуристів, троїсті музики, танцюваль ний колектив «Підгір’я», вокалісти університету «Золотий лев».

Після урочистої частини відбулося ближче знайомство майбутніх вступників з викладачами. Вступники відвідали кафедри, сучасні лабораторії та музеї університету.

Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru