EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


Минулого тижня делегація ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького у складі професора Любові Слівінської, професора Василя Стефаника та доцента Ігоря Максимовича перебувала у Вроцлавському природничому університеті (Республіка Польща).

Ця поїздка відбувалась в рамках наукового співробітництва між нашими університетами. Під час перебування у Польщі львівські науковці провели зустріч із деканом факультету ветеринарної медицини, професором Кшиштофом Куб’яком та викладачами ветфаку.
Обговорювались робочі питання з організації і проведення міжкафедральних українсько-польських конференцій; співпраці з підготовки та видання навчальних посібників, публікації результатів спільних наукових досліджень.
Львівські та вроцлавські вчені-ветеринари з обох університетів обговорили також питання організації та проведення міжнародної наукової конференції «Львівсько-Вроцлавська ветеринарна школа» та можливість публікації її матеріалів в журналі, що входить до науково метричної базу даних Web of Science.
Під час перебування у Вроцлаві польські колеги подарували нашому університету ендоскоп та 7 мікроскопів. Ця церемонія стала найприємнішим моментом зустрічі давніх колег-ветеринарів обох країн. Ці сучасні прилади будуть використовуватися для навчального процесу та науково-дослідної роботи.

Від імені ректора ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького, професора Володимира Стибеля члени української делегації проф. Л. Слівінська, проф. В. Стефаник та доц. І.Максимович висловили щиру подяку ректору Вроцлавського природничого університету, професору Тадеушу Тішці, деканові, професору Кшиштофу Куб’яку, заступнику декана Станіславу Дзімірі, професорам Марціну Янковському, Камілі Глінській-Сухоцькій, Йоланті Спужак за чудовий подарунок.
Принагідно науковці ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького напередодні Різдвяних свят передали щирі вітання професорсько-викладацькому складу факультету ветеринарної медицини Вроцлавського природничого університету. «Нехай ці величні зимові свята, як і всі дні наступного 2019 року, будуть щедрими на любов і доброту, взаєморозуміння і повагу, а Різдвяна Зоря запалить у ваших серцях вогник віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань. А плідна співпраця львівських та вроцлавських вчених-ветеринарів триває ще багато років, приносячи славу нашим університетам», - зазначив професор Василь Стефаник, вітаючи своїх польських колег.

Прес-служба.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru