У переддень свята Миколая ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, професор Володимир Стибель запросив до себе в гості студентів, які виховуються у т.зв. неповних сім’ях.

Такі зустрічі вже стали традиційними. До кабінету очільника вишу завітали студенти сироти та напівсироти, які вчаться на усіх факультетах нашого університету. Таких є у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького 34 особи.

Ректор розповів про основні плани розвитку університету, вислухав побажання та пропозиції студентів щодо покращення ситуації в гуртожитках та щодо проблемних питань навчального процесу.

Професор Володимир Стибель привітав студентів зі святом, побажав їм усіляких гараздів та вручив від імені святого Миколая солодкі подарунки.

Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького