27 грудня відбулося засідання вченої ради університету, на якій було заслухано звіти керівників підрозділів університету та підведено підсумки роботи за 2018 рік.

Першим доповідав проректор з АГЧ Михайло Казимир, він розповів про роботу господарської частини у поточному році та плани ремонтів і реконструкцій на наступний рік. Згідно із звітом, і як згодом наголосив ректор університету Володимир Стибель, найважливішим об’єктом на 2019 рік є завершення облаштування клініки для дрібних тварин. Також необхідно провести капітальну заміну аварійних електромереж, облаштувати пандуси та відремонтувати ліфти у корпусах та гуртожитках, ліквідувати аварійні дерева і насадити нові тощо.
Керівники науково-дослідних робіт, професори Богдан Ціж та Олег Федець доповіли про дослідження в державних наукових програмах, що проводяться їхніми колективами.
Згідно з доповідями трьох секретарів вчених спеціалізованих рад, за звітний період було у нашому університеті додалося 14 кандидатів наук та прийнято до розгляду документи на захист трьох докторських та сімох кандидатських дисертацій.
Тиакож вчена рада університету ухвалила рішення про стажування п’ятьох викладачів у Вроцлавському природничому університеті, одного – у Вищій школі міжнародних стосунків та суспільних комунікацій у м.Хелм (РП), одного – у Тюрінгійській агенції європейських програм м.Ерфурт (Німеччина) та ще одного – у Вищій школі управління м.Вроцлав (Польща).
Приємною подією стало вручення ректором університету, професором Володимиром Стибелем диплома доктора сільськогосподарських наук декану біолого-технологічного факультету Юрію Лубойку та атестатів з присвоєнням звання доцента Олені Крушельницькій і Ірині Коломієць.

Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького