Сьогодні, 29 березня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького відбулась зустріч голови ЛОДА Олега Синютки з користувачами водних об’єктів Львівської області щодо підтримки розвитку аквакультури та рекреації на водних об’єктах Львівщини. Голова ЛОДА прибув не сам, а з керівниками департаментів ЛОДА: директором департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Русланом Гречаником, т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Павлом Дигдалом.

Учасників наради на правах господаря привітав ректор університету, професор Володимир Стибель.Він побажав , щоб нарада пройшла успішно і в області розвивались як промислові господарства, так і любительські.
Першим взяв слово голова ЛОДА Олег Синютка, зауваживши, що у цій сфері є кілька невирішених проблем: узаконення користування водоймами області, створення відпочинкових зон біля водойм і проблеми безпосередньо аквакультури.
З огляду на це директори департаментів Руслан Гречаник та Павло Дигдало ознайомили присутніх з інформацією щодо оренди водних об’єктів, процедурою оформлення права користування водними об’єктами, орендною платою, станом розвитку галузі рибництва на території Львівської області, а також діючими інструментами підтримки держави у цій галузі.
Як зазначили чиновники, передача водних об’єктів в оренду і промислове виробництво зможе регулювати надходження імпортної продукції та забезпечить власною рибою внутрішніх споживачів, також дозволить тримати в належному санітарному та гідрологічному стані водойми . Також, передача водних об’єктів в оренду дозволить створити нові робочі місця і сприятиме збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.
Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького