Декан факультету ветеринарної гігієни, екології та права Пеленьо Р.А. і завідувач кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Сімонов М.Р. взяли участь у семінарі, присвяченому впровадженню європейських вимог до безпечності продуктів харчування у навчальний процес підготовки фахівців за спеціальностями "Ветеринарна медицина" та "Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза".

Семінар відбувся за сприяння місії Європейського Союзу 1 - 2 листопада 2018 р. у м. Київ. Також в організації семінару взяли участь співробітники Національного університету біоресурсів та природокористування України, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького та Білоцерківського національного аграрного університету.