19-20 вересня 2019 року студенти - члени наукового гуртка кафедри фармації та біології Софія Чупровська, Василина Штогрин та Софія Петрощук відправилися в місто Варна (Болгарія), щоб взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми розвитку ресторанного, готельного та туристичного бізнесу в умовах світової інтеграції: досягнення та перспективи»,) у складі делегації Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького. Конференція проходила в Економічному Університеті - Варна.

Студентки 2 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» Софія Чупровська доповідає результати наукової роботи на тему: «Лікувальні мінеральні води як важливий рекреаційний ресурс Львівщини». Науковий керівник - кандидат біологічних наук, доцент Анна Павлівна Петрук.

Студентка 3 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» Софія Петрощук проголошує доповідь на тему: «Актуальні медико-біологічні проблеми безпеки туристичних подорожей». Науковий керівник - кандидат біологічних наук, доцент Анна Павлівна Петрук.

Фото сертифікатів.