Розпочинається реєстрація для складання ЗНО в магістратуру для спеціальностей 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 081 «Право», 242 «Туризм», 281 «Публічне управління та адміністрування», що триватиме з 13 травня по 03 червня 2019 року в приймальній комісії університету.
Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня бакалавра 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 242 «Туризм», 281 «Публічне управління та адміністрування» потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО. Інші іспити (фахове вступне випробування і додаткове фахове вступне випробування для випускників бакалаврату з несуміжних спеціальностей) будуть проходити в університеті.
Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня бакалавра за спеціальністю 081 «Право» необхідно складати ЗНО у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови, а також ЗНО з права та загальних навчальних правничих компетентностей.
Для реєстрації необхідні наступні документи:
- документ, що посвідчує особу (оригінал та 2 копії)
- облікова картка платника податків (оригінал та 2 копії)
- 2 фото 3х4.
Також вступник повинен мати діючу електронну пошту, на яку йому будуть надходити повідомлення та запрошення-перепустка для складання ЗНО.
Проведення єдиного вступного іспиту (ЗНО) з іноземної мови відбудеться 02 липня 2019 року.
Складання вступного іспиту (ЗНО) з права та загальних навчальних правничих компетентностей – 04 липня 2019 року.
Для спеціальностей: «Освітні, педагогічні науки», «Екологія», «Біотехнології та біоінженерія», «Харчові технології» зі спеціалізаціями: «Технологія зберігання, консервування, та переробки м’яса», «Технологія зберігання, консервування та переробки молока», «Технологія жирів і жирозамінників», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Водні біоресурси та аквакультура», «Ветеринарна медицина»; «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» ЗНО у 2019 році складати не потрібно. Випускники бакалаврату, які вступають на ці спеціальності складають іноземну мову та фаховий іспит в університеті. Прийом документів буде тривати з 10 по 23 липня, а вступні випробування – з 23 по 31 липня.

З переліком спеціальностей можна ознайомитись тут.