US   UK

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Запрошуємо студентів денної, вечірньої та заочної форм навчання прийняти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в університеті. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

Участь повністю безкоштовна.

Ми оплачуємо навчання, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2018

Тематика робіт:
«Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій»
Студентам вишів пропонують написати дослідницьку роботу та виграти до 13 тис гривень.
Конкурс проходить за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України (посилання на новину на офіційному сайті) та передбачає грошову винагороду і публікацію призових робіт у науковому виданні.
Щоб ознайомитися з умовами зайдіть за наступним посиланням
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2018 .

Заповнити заяву на вступ до Наукового товариства

ПРО НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО
СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ,
ДОКТОРАНТІВ І МОЛОДИХ