01

Допомагати людям із різних куточків планети і натомість отримувати досвід, можливість мандрувати та нові цікаві знайомства – все це сьогодні можливе через волонтерство.

Волонтерство заради навчання в Україні не таке поширене, як в інших країнах. А це - передусім чудова можливість вивчити нову культуру, отримати нові знання, знайти нових друзів та стати частиною світового волонтерського руху.

Психологічна служба навчально-методичного відділу нашого університету, працюючи із студентами над розвитком критичного мислення та над мотиваційними аспектами навчання, розуміючи, що формування цільної особистості, конкурентоспроможного фахівця не можливе без володіння іноземною мовою, цього року запропонувала студентам стати волонтерами в пришкільному англомовному таборі м. Львова. Студенти вдосконалювали свої лідерські навики та знаннях іноземних мов та ділились своїми знаннями про країну та культурні традиції.

Тож у шаленому ритмі, у перерві між екзаменами наші студенти працювали в таборі спільно із волонтером з Німеччини.

02