2021 10 21

Запрошуємо студентів долучитися до онлайн-лекції.

Вже 27 жовтня, з 16:00 по 18:35, ми проведемо крутий онлайн-захід та розкажемо студентам більше про професію HR-менеджера.

На студентів чекають:
?Анна Добринець, директор з управління персоналу Imperial Tobacco. Розкаже більше про те, якими компетенціями має володіти НR-менеджер.

?Анастасія Овчаренко, Employer Brand Manager у Genesis. Анастасія поділиться тим, що чекає на студентів на етапах відбору до провідних компаній України.

?Дарія Макарова, фахівець з підбору персоналу ABINBEV EFES UKRAINE. Більше про телефонні співбесіди з кандидатами та як правильно їх проводити.

?Анна Єремеєва, Associate Relations Manager в MARS. Завдяки Анні студенти дізнаються більше про асесмент-центр та про те, як правильно його проводити.

?Ольга Зарудня, Talent Manager ВАТ, розкаже про розвиток кар’єри HR-менеджера.

Реєструємось за цим посиланням

або звертайтесь до підрозділу навчальної і виробничої практик на сприяння прауевлаштуванню випускників Університету.?