Онлайн-марафон пам’яті Героїв Небесної сотні покликаний об’єднати студентів та викладачів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького у вшануванні Героїв сучасності. Щорічно, 20 лютого, в університеті проводиться музично-поетичний марафон з участю студентів та викладачів, аудіовізуальною мультимедійною інсталяцією подій Революції Гідності, де кожна академічна група має змогу й час для вшанування пам`яті Героїв поетичним словом, прозою, піснею, інструментальною композицією, молитвою. Цьогоріч громада університету підготувала онлайн-марафон пам’яті Героїв Небесної сотні. Ми не редагуємо відеоматеріали, які надсилаються з усіх куточків України, де проживають наші студенти і зараз перебувають удома, навчаючись дистанційно. Запрошуємо всіх до нашого онлайн-марафону, щоби в такий спосіб ще раз пригадати Героїв, які жертвували себе заради України. Схиляємо голови і молимось за Небесну сотню!
Дякуємо усім за Пам’ять!