31 січня, студентський капелан отець Роман Довгань здійснив душпастирські Йорданські відвідини у навчальних корпусах університету з благословенням та окропленням йорданською водою.

Йорданські відвідини мають своє глибоке та важливе значення.Через священика, під час спільної молитви, Господь Бог щедро благословить людей, які перебувають у домі. У такий спосіб до нас, приходить сам Ісус Христос. Бо йорданська вода – це символ очищення, який Він сам нам дав. Якщо інші, що приходили хреститися до Івана, зайшовши у води Йордану, очищувалися, то Христос не мав такої потреби. Але, увійшовши до води, Він сам її очистив. І до сьогодні ті води, які благословляють священики в часі Богоявлення, є тими самими очищеними, освяченими Ісусом Христом водами, як і в час його хрещення в річці Йордан. І тому кожна краплина цієї води приносить велику силу. А кожен, хто це усвідомлює і хоче з любов’ю та покорою прийняти, її отримує.
Отець Роман побажав університетській спільноті Божого благословення, перемоги, щастя і добробуту.
Керівничка ВСКРУ Тетяна Купчак