Контрольні тести і завдання:

1. Калініна О.С. Тестові та діагностичні завдання з ветеринарної вірусології для контролю знань студентів ІІІ курсу ФВМ. – Львів, 2015. – 170 с.

2. Калініна О.С. Засоби діагностики успішності навчання з ветеринарної вірусології для студентів ІІІ курсу ФВМ. Навчальний посібник. –Львів, 2018. – 235 с.

3. Калініна О.С. Засоби діагностики успішності навчання із загальної ветеринарної вірусології. Навчальний посібник. – Львів, 2017. – 136 с.

4. Калініна О.С. Засоби діагностики успішності навчання зі спеціальної ветеринарної вірусології для студентів ІІІ курсу ФВМ. Навчальний посібник. – Львів: ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького, 2017. – 102 с.

5. Калініна О.С. Засоби діагностики успішності навчання зі спеціальної ветеринарної вірусології для студентів ІІ курсу CП ФВМ. Навчальний посібник. – Львів, – 60 с.

6. Калініна О.С. Засоби діагностики успішності навчання з вірусології для студентів ІІІ курсу ФВГЕП. Навчальний посібник. – Львів, 2018. – 212 с.

7. Калініна О.С. Тестові завдання із санітарно-вірусологічного контролю об’єктів довкілля та харчових продуктів. – Львів, – 26 с.

8. Семанюк В.І., Турко І.Б., Пеленьо Р.А. Тести. Загальна мікробіологія. Навчально-методичний посібник. – Львів: ФОП «Корпан Б.І.», – 140 с.

9. Турко І.Б., Семанюк В.І., Ушкалов В.О., Пеленьо Р.А., Куляба О.В., Семанюк Н.В., Гащук Є.С. Імунологія. Тестові питання для самопідготовки. – Львів, 2014. – 108 с.

10. Турко І.Б., Семанюк В.І, Пеленьо Р.А., Турко Я.І., Семанюк Н.В., Куляба О.В., Гащук Є.С. Тестовий контроль із загальної мікробіології. – Львів, 2018. – 154 с.

11. Турко І.Б., Семанюк В.І., Турко Я.І.. Спеціальна ветеринарна мікробіологія тестовий самоконтроль знань. Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студента. – Львів, 2018. – 204 с.

12. Турко І.Б., Семанюк В.І., Пеленьо Р.А., Семанюк Н.В., Куляба О.В., Гащук Є.С., Турко Я.І. Ветеринарна імунологія. Теоретичний матеріал і тестовий контроль. Навчально-методичний посібник. – Львів, – 190 с.

13. Турко І.Б., Семанюк В.І., Пеленьо Р.А., Куляба О.В.. Методичні вказівки «Теоретичний матеріал для вирішення ситуаційних завдань» для вивчення курсу «Ветеринарна мікробіологія». – Львів, 2017. – 59 с.