uk f

 

fem

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

 Декан, кандидат економічних наук, доцент Гримак Олег Ярославович

 Заступники декана:
доцент,  кандидат економічних наук  Березівський Ярослав Петрович
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

 

Впродовж березня-червня 2018 року в Камрадському державному університеті (республіка Молдова) проведено міжнародний конкурс студентських наукових робіт з економіки. В конкурсі взяли участь 187 студентів з 33 ВНЗ 7-ми країн. За результатами конкурсу дипломами ІІІ ступеня нагороджені:
1.НОСАЛЬЧУК Ольга, студентка 2 курсу СП, менеджмент за роботу «Теоретико - метологічні основи державного регулювання сільськогосподарських підприємств на регіональному рівні» , керівник - доцент каф ПУА МИНІВ Р.М.
2. САЧКОВСЬКИЙ Юрій, ПАНЕВНИК Софія, студенти 4 курсу, менеджмент за роботу «Особливості розвитку фермерства в Карпатському регіоні України», керівник - професор, зав. каф. менеджменту ШУЛЬСЬКИЙ М.Г.
Детальніше: ВІТАЄМО З УСПІХОМ!


9-11 травня 2018 року в м. Торунь (Республіка Польща) проходив V Міжнародний Азіатський Конгрес. Цьогоріч він співпав зі 100-річчям незалежності Республіки Польща та Республіки Азербайджан.

Детальніше: V Міжнародний Азіатський Конгрес (м. Торунь, Республіка Польща)

У суботу 19 травня 2018 року Первинна профспілкова організація працівників разом з адміністрацією університету організували поїздку в Зарваницю. Зарваниця – це місце яке користується в нашому народі великою пошаною і любов’ю. Але всьому світові Зарваниця більш відома як святе місце, де знаходиться чудотворна ікона Матері Божої.
Детальніше: Доторкнутись до святині