EN   UK

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

10 травня 2019 року у Вищій школі управління у Вроцлаві (Республіка Польща) проходив науково-практичний семінар«Сучасна освіта: передумови, детермінанти, перспективи» («Nowoczesna edukacja: uwarunkowania, determinanty, perspektywy»). У семінарі взяли участь викладачі кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З.Гжицького, зокрема, завідувач кафедри професор Іван Парубчак, доценти Галина Гринишин, Мар’яна Матвеєва, Тарас Пенцак, старший викладач Надія Радух та студенти факультету економіки та менеджменту спеціальності менеджмент Тарас Грицьків, Святослав Дмитришин, Наталія Зровко, Катерина Кучма, Євгеній Пелешко, Роман Темник, Андрій-Сергій Швець, Софія Юнко.
Детальніше: НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «СУЧАСНА ОСВІТА: ПЕРЕДУМОВИ, ДЕТЕРМІНАНТИ, ПЕРСПЕКТИВИ»