- Деталі
-
Опубліковано: 21 грудня 2024
-
Перегляди: 101
19 грудня 2024 року на факультеті економіки та менеджменту відбувся успішний захист магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю D4 «Публічне управління та адміністрування».
З вітальним словом до магістрів публічного управління звернулися в. о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Іван Парубчак, декан факультету економіки та менеджменту Олег Гримак та в. о. завідувача кафедри публічного управління та адміністрування Надія Радух.
Детальніше: Захист магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю «Публічне управління та...- Деталі
-
Опубліковано: 11 грудня 2024
-
Перегляди: 60
10 грудня 2024 року доценти кафедри публічного управління та адміністрування Надія Радух, Мар’яна Матвеєва та Тарас Ситник доєдналися до відкритого освітнього заходу «Врегулювання культурної сфери в Європейському Союзі», який проводила Вища школа публічного управління спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Фондом Ганса Зайделя в Україні в межах Школи громадянської освіти.
Детальніше: Культурна політика Європейського Союзу- Деталі
-
Опубліковано: 03 червня 2024
-
Перегляди: 371
“Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького” на кафедрі публічного управління та адміністрування.
Детальніше: Студентська наукова конференція 2024
- Деталі
-
Опубліковано: 27 травня 2024
-
Перегляди: 366
25–26 квітня 2024 року в Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків) відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт “Цивільна безпека в умовах воєнного стану”.
За підсумками Конкурсу наукова робота на тему “Система публічного управління енергозабезпеченням в умовах реагування на сучасні загрози” здобувача спеціальності “Публічне управління та адміністрування” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Івана ЛЮБУСЬКИ відзначена дипломом І ступеня (науковий керівник Надія РАДУХ).
Детальніше: Вітаємо з науковим здобутком!- Деталі
-
Опубліковано: 09 травня 2024
-
Перегляди: 274
30 квітня 2024 року студенти факультету економіки та менеджменту Марія Залата, Віктор Федечко, Вікторія Шиманська, Аліна Якушева з доцентом кафедри публічного управління та адміністрування Мар’яною Матвеєвою взяли участь у тренінгу “Курс травмо-компетентної допомоги”, представлений благодійним фондом “Нові горизонти для дітей України”.
Детальніше: Участь у тренінгу “Курс травмо-компетентної допомоги”- Деталі
-
Опубліковано: 29 квітня 2024
-
Перегляди: 443
25 квітня 2024 року студенти 2 курсу спеціальності “Маркетинг” з куратором Мар’яною Матвеєвою в рамках курсу “Національне виховання” побували з пізнавальною екскурсією на Личаківському некрополі, який є найдавнішим на території Старої Європи. Він старший за знамениті некрополі Пер-Лашез в Парижі та Хайгейт в Лондоні. Поховання Личаківського некрополя віддзеркалюють історію Галичини, яку впродовж століть творили представники української, польської, австрійської, вірменської та інших культур.
Студенти вшанували класиків української літератури – Івана Франка, Володимира Барвінського, Маркіяна Шашкевича, які всім знайомі ще зі шкільних років. З цікавістю ознайомилися з похованнями видатних композиторів минулого століття – Станіслава Людкевича, Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Колесси. Прямуючи центральною алеєю, оглянули скульптури на могилах Ігоря Білозіра, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка. Вздовж маршруту студенти читали на могилах відомі прізвища та з цікавістю шукали в інтернеті інформацію про видатних особистостей, таких як Іван Крип’якевич, Іван Труш, Ірина Вільде, Антон Монастирський, Марія Конопніцька, Кароль Шайноха, Станіслав Щепановський, Степан Банах та ін.
Детальніше: ВЕЛЕТИ ГАЛИЧИНИ, ЗАСТИГЛІ У КАМЕНІ