EN   UA

label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Батюк Богдан Богданович

 Контакти:
вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

 

12858

Закінчення навчання в Університеті – подія, на яку з нетерпінням чекає кожен студент і мріє, щоб вона була неповторною та запам’яталася на все життя. Дуже складно створювати свято у такі страшні для нашої країни часи. Адже випуск 2024 року назавжди залишиться особливим і незабутнім, бо за чотири роки наші випускники зіткнулися з багатьма труднощами, починаючи від дистанційного навчання під час пандемії, і продовжуючи свій шлях в Університеті вже під час повномасштабного вторгнення країни-агресора.

Детальніше: Вручення дипломів бакалаврам-менеджерам

1

З 11 по 19 червня 2024 року на факультеті економіки та менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент».
Студенти представили результати своїх наукових досліджень з актуальних питань менеджменту. Дослідження, викладені у кваліфікаційних роботах, були змістовними, цікавими та актуальними. Студенти вміло поєднали теоретичні знання з практичними, застосували їх у дослідженнях та ефективно вирішили поставлені завдання.

Детальніше: Вітаємо з успішним захистом дипломів!

зображення viber 2024 04 23 10 39 53 455

З ініціативи керівників студентської науки з різних напрямів освіти (публічне управління та адміністрування, менеджмент, педагогіка), а це – доцент Мар’яна Матвеєва, професори Галина Левків та Олеся Смолінська, наші здобувачі – Марта Бала і Марія Залата, Соломія Головка та Софія Кот, Ольга Семенів – подали до конкурсного розгляду оргкомітету Міжнародної студентської наукової конференції в Університеті Матея Бела (м. Банська Бистриця, Словаччина) свої наукові праці. Всі вони були відібрані для участі у цьогорічній, вже тридцятій за ліком, конференції “Študentská vedecká aktivita (ŠVA)”. Тому 11 квітня 2024 року ми разом із науковими керівниками очно взяли участь у цьому науковому форумі. Всі доповіді були виголошені англійською мовою та активно обговорювалися, адже дослідження присвячені актуальним проблемам управлінсько-економічного та соціального характеру. Як словацьким студентам, так і їхнім професорам було цікаво з’ясувати глибину наших досліджень. Всі ми гідно та вдумливо поставилися як до проведення досліджень, так і до оформлення їх результатів у підготованих статтях, з якими, до речі, можна буде ознайомитися після опублікування на сайті Університету Матея Бела.

Детальніше: Студентська наука - це шлях до інтелектуального майбутнього України

1

На кафедрі менеджменту менеджери брали активну участь у вирішенні управлінських проблем шляхом ділової гри. У межах вивчення дисципліни “Лідерство та управління організаційною поведінкою” 11 квітня 2024 року доцент кафедри менеджменту Соломія Воскобійник організувала проведення ділової гри між студентами 2 курсу факультету економіки та менеджменту.

Детальніше: Ділова гра як один із сучасних методів навчання в Університеті

Screenshot 84

18 березня 2024 року на кафедрі менеджменту відбувся захист звітів за результатами проходження виробничої практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 073 “Менеджмент”.

Детальніше: Захист звітів з виробничої практики майбутніх менеджерів

Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

фото 1 2

21 лютого 2024 року на кафедрі менеджменту було проведено виховний захід на тему “Мова − це історія народу”, присвячений Міжнародному дню рідної мови. У заході взяли участь студенти 3 курсу напряму підготовки 073 “Менеджмент”.

Мова − це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Детальніше: МОВА − це історія народу

1

20 грудня 2023 року на факультеті економіки та менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 “Менеджмент організацій та адміністрування”.

Детальніше: Захист кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 “Менеджмент”

 

16846


Напередодні великого свята Різдва Христового, вкотре студенти факультету економіки та менеджменту відвідали наших військових, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Львівському військово-медичному клінічному госпіталі.

Детальніше: Напередодні Різдва Христового

Ой, немає їм ціни!
По льоду біжать вони –
Швидконогі...

1

Спробуйте, читачі, відгадати загадку. Тоді Ви будете знати, що робили студенти 3 курсу 1–2 групи ОП “Менеджмент” факультету економіки та менеджменту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького 7 грудня 2023 року.

Детальніше: Де ми були? (вчимося здоровому дозвіллю)

1

5 грудня 2023 року завідувач кафедри менеджменту Богдан Батюк, доцент кафедри менеджменту Роман Минів та здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 073 “Менеджмент” Василь Сліпецький взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Менеджмент, маркетинг, логістика: тренди та подолання викликів”, що відбулася у Поліському національному університеті (м. Житомир).

Детальніше: Міжнародна конференція у Поліському національному університеті

Напередодні Дня святого Миколая, 5 грудня 2023 року, студенти факультету економіки та менеджменту відвідали наших військових, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Львівському військово-медичному клінічному госпіталі.

Фото 2 1
Вкотре, завдяки організації незламного волонтера, а саме доцента кафедри інформаційних технологій в менеджменті Олега Єлейка, було організовано збір коштів на подарунки військовослужбовцям. Святкові пакунки особисто кожному пораненому захиснику вручали наші студенти, вітаючи зі святом та висловлюючи велику подяку за їхній героїзм та самовіддачу. Простий спосіб уваги, слова підтримки та побажання швидшого одужання надзвичайно підняли емоційний дух військових.

Детальніше: Привітання військових із Днем святого Миколая!