EN   UA

logokafadara

 

 

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

1

5 жовтня 2023 року до Всесвітнього дня туризму на кафедрі туризму Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся круглий стіл на тему «Індустрія туризму: проблеми та виклики в нових реаліях».
З вітальним словом виступили виконувач обов’язків ректора університету Іван Парубчак, проректор з наукової роботи Олег Федець, декан факультету економіки та менеджменту Олег Гримак, завідувач кафедри туризму Леся Кушнір та професор кафедри туризму Василь Липчук.

Детальніше: Круглий стіл «Індустрія туризму: проблеми та виклики в нових реаліях»

1

5 жовтня 2023 року студенти 3 курсу (9 підгрупа) спеціальності 242 «Туризм» разом із доцентом Мар’яною Багрій на практичному занятті з дисципліни «Світові традиції гостинності» вшанували Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та відвідали фотовиставку «Час війни» у Будинку офіцерів Збройних Сил України, яка присвячена подіям антитерористичної операції на сході України. Фотопроєкт охоплює понад 100 світлин військових журналістів.

Детальніше: Вшанування Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні та відвідини фотовиставки «Час війни»

1

12 вересня 2023 року викладач кафедри туризму Оксана Терлецька уклала договір про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та Національним природним парком «Сколівські Бескиди». Предметом цього договору є партнерство та співробітництво між Сторонами для досягнення спільної науково-практичної мети з удосконалення діяльності Парку, забезпечення та підвищення рівня освітньої, професійної підготовки спеціалістів та виховної роботи в Університеті.

Детальніше: Налагодження співпраці Національним природним парком «Сколівські Бескиди»

072310

Доктор економічних наук, професор кафедри туризму, член-кореспондент НААН України Василь Липчук.
Участь у ХІ Міжнародній науковій конференції „Соціальні науки в сучасних викликах. Теорія для практики в міждисциплінарному вимірі» „Nauki społeczne wobec wyzwańń współcześności. Teoria dla praktyki w wymiarze interdyscyplinarnym” - 20-21 жовтня 2023 р.
Staropolska Akademia nauk stosowanych (Kielce, Poland) – Старопольська Академія прикладних наук (Кельце, Республіка Польща).

Детальніше: Участь у ХІ Міжнародній науковій конференції "Соціальні науки в сучасних викликах"

1

Туристично-інформаційний центр при кафедрі туризму, до Всесвітнього дня туризму організував поїздку для студентів факультету економіки та менеджменту разом із кураторами: відвідали озеро Несамовите, одне із найвищих високогірних озер в українських Карпатах (1750 м) і підкорили вершину Шпиці (1863 м), що є частиною гірського масиву Чорногора, розташованого у Верховинському районі Івано-Франківської області в межах Карпатського національного природного парку.

Детальніше: Подорожуємо разом з Туристично-інформаційним центром
MyCollages 4
Викладачем кафедри туризму Мартинюк Уляною Андріївною для закріплення лекційних занять по дисциплінах «Курортологіії», «Організації санаторно-курортної справи» та «Туристичних ресурсів України» проведено виїзд студентів 1,3,4 -их курсів спеціальності 242 Туризм у м.

IMG 8746

У межах академічної співпраці між ЗВО відбулося спільне обговорення ОПП «Туризм і рекреація». До ВНУ імені Лесі Українки з робочим візитом завітали колеги з Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького – декан факультету економіки та менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Олег Гримак і завідувачка кафедри історії, економічної теорії та туризму Олеся Кушнір.

Детальніше: Співпраця
MyCollages 3
Викладач кафедри кафедри туризму Мартинюк Уляна Андріївна та студенти першого курсу спеціальності 242 Туризм на практичному занятті дисципліни «Туристичні ресурси України» за темою культурно-історичні ресурси відвідали Державний природничий музей НАН України, картинну галерею та Гарнізонний храм святих та апостолів Петра і Павла УГКЦ.  Детальніше: Державний природничий музей НАН України

IMG 8739

Студенти 1 курсу спеціальності 242 Туризм разом з викладачем Багрій Мар’яною Василівною на практичному занятті з дисципліни «Туристично-краєзнавча діяльність» поринули у віртуальну реальність. Студенти підготували презентації по замках України та захопливо занурились в середньовіччя та історію Золотої підкови Львівщини.

Детальніше: Віртуальна екскурсія: «Золота підкова Львівщини»