EN   UA

logokafadara

 

 

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

зображення viber 2024 12 20 10 05 19 115

17 грудня 2024 року на факультеті економіки та менеджменту відбувся успішний захист кваліфікаційних робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація». Це завершальний етап навчання, який дає можливість оцінити рівень підготовки студентів до професійної діяльності в галузі туризму.

Магістранти представили наукові дослідження з різних аспектів туризму: від розвитку туристичних маршрутів та інфраструктури до впливу технологій та сталого розвитку в цій сфері, розглядались інструменти цифрових медіа в індустрії сталого туризму, міжнародний та діловий туризм: стан та перспективи їх розвитку.

Детальніше: Захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

0 02 05 4f97c1fc7da0cf5ba8143179f1fb016fd9b249ae5a9d294a14046e73e4f9dac5 fb7b102c687eda84

10 грудня 2024 року здобувачі першого курсу спеціальності 242 «Туризм і рекреація» завершили навчання за обов’язковим компонентом «Рекреалогія» цікавою та пізнавальною екскурсією старовинним Львовом. Захід організувала доцент Наталія Липчук, і він став логічним завершенням курсу, поєднуючи теоретичні знання з практичним досвідом. Маршрут допоміг студентам не лише познайомитися з культурно-історичними ресурсами міста, а й зрозуміти їхню роль у формуванні туристичної привабливості.

Детальніше: Практична рекреалогія : екскурсія серцем Львова

unnamed

28 листопада 2024 року івент-агенція Global Events за підтримки Державного агентства розвитку туризму України обʼєднала найкращих експертів та діючих учасників туристичної сфери навколо теми всебічного відновлення туристичного потенціалу України у наймасштабнішому івенті у сфері туризму в Україні – ІІІ Національному туристичному саміті, який відбувся у Львові на території Emily Resort – sport, medical, entertainment!

Детальніше: Колектив кафедри туризму відвідав ІІІ Національний туристичний саміт

8 листопада 2024 року викладачі кафедри туризму: Леся Кушнір, Оксана Терлецька, Мар’яна Багрій, Тетяна Калайтан, Ірина Данчевська та студенти 2-го курсу спеціальності 242 «Туризм і рекреація», які зараз навчаються у місті Познані, Польща (WSHIU Akademia Nauk Stosowanych) за програмою міжнародної академічної мобільності, взяли участь у 4-й онлайн-конференції, яка відбулася в Естонії. Учасникам конференції був організований семінар «Інструменти штучного інтелекту в написанні наукових і проектних концепцій».

Кожен учасник конференції отримав сертифікат про участь у конференції та семінарі.

Детальніше: Онлайн-конференція в Естонії

зображення viber 2024 11 29 11 49 28 163

26 листопада 2024 року відбулося чергове онлайн-засідання навчально-методичної комісії спеціальності 242 Туризм і рекреація із залученням стейкхолдерів. Обговорювались освітні програми Туризм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького. У цій зустрічі взяли участь гаранти освітніх програм Леся Кушнір та Василь Липчук, члени НМКС, представники академічної спільноти та індустрії туризму, зокрема директор НПП "Сколівські бескиди" Василь Приндак, директор туристичної агенції "Україна" Роман Кухар та д.е.н., проф. кафедри туризму WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Познань, Польща) Пауліна Колесніченко.

Детальніше: Обговорення проєкту ОП Туризм на засіданні НМКС зі стейкхолдерами

1

18 листопада 2024 року доцент кафедри туризму ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького Тетяна Калайтан провела гостьову лекцію на тему «Сучасний стан та тенденції розвитку туризму» для студентів Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Тетяна Калайтан доповіла про те, що туризм у світі практично відновився після COVID-2019 і продемонструвала за допомогою ілюстративного матеріалу основні результативні показники, які це підтверджують. Акцентувала увагу на тому, що туризм є одним із найпотужніших секторів світової економіки. Повідомила про те, що за прогнозами WTTC та UNWTO у 2024 році туризм продемонструє вищі результати ніж у доковідному 2019 році і до 2034 року буде розвиватись більш швидкими темпами ніж у період до 2019 року; зазначила основні тенденції розвитку туризму на найближчу перспективу, серед яких: діджиталізація, екологізація та забезпечення доступності. Студенти коледжу виявили зацікавленість і активно задавали питання лектору щодо актуальних завдань подальшого розвитку туризму у світі та в Україні.

Детальніше: Гостьова лекція доцента кафедри туризму Тетяни Калайтан

У четвер, 31 жовтня 2024 р. о 12 год. 10 хв. на платформі ZOOM у вигляді відеоконференції відбудеться відкрита зустріч усіх зацікавлених учасників освітнього процесу з членами експертної групи в рамках проведення акредитаційної експертизи освітніх програм «Туризм» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація».

Запрошуємо на зустріч усіх зацікавлених учасників освітнього процесу!
Відкрита зустріч з експертами: ID 32405, 59322 Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, ОП «Туризм» першого (бакалаврського) та ОП «Туризм» другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Час: 31 жовтня 2024, 12:10

Підключитися до конференції Zoom

https://us05web.zoom.us/j/5202893516?pwd=akhXLys4VGo1cGp6dHZtQ2oxOFZyUT09&omn=86827229527

Ідентифікатор конференції: 520 289 3516

Код доступа: Hg5E09

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТУ ЗУСТРІЧ ІЗ ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ

image 123650291

24–25 жовтня 2024 року доцент кафедри туризму Уляна Мартинюк разом зі студентами 3 курсу спеціальності 242 «Туризм» Михайлом Плечь та Вікторією Голов’як взяли участь у засіданні V Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності».

Детальніше: V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

IMG 0243

21 жовтня 2024 року на кафедрі туризму для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 242 «Туризм» та 242 «Туризм і рекреація» ОПП Туризм, проведено семінар на тему «Академічна доброчесність, антиплагіат та експертиза курсових та кваліфікаційних робіт у системі StrikePlagiarism».

Адміністратор цієї системи, особа відповідальна за академічну доброчесність, Орест Кацараба, ознайомив учасників семінару з можливостями StrikePlagiarism.com, алгоритмом перевірки на антиплагіат курсових та кваліфікаційних робіт здобувачів, інтерпретацією звіту подібності та виявленні відсотка оригінальності тексту. Крім цього, здобувачі першого курсу підписали Декларацію про дотримання академічної доброчесності.

Детальніше: Академічна доброчесність

image 123650291

17 жовтня 2024 року виконувач обов’язків завідувача кафедри туризму Леся Кушнір організувала гостьову лекцію на тему «LVIV TOURISM OFFICE» для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» та 242 «Туризм і рекреація». Лекцію прочитала Христина Лебедь – керівник управління туризму департаменту економічного розвитку Львівської міської ради. Пані Христина описала структуру управління туризму нашого міста, центри туристичної інформації, ЛКП «Центри розвитку міста Львова» та музеї Львова. Докладніше пояснила здобувачам вищої освіти, з чим працює управління туризму, хто є його партнерами і, що вони досліджують на цей час (промоція практик сталого розвитку, залучення зовнішніх коштів, відновлення збору даних, аналіз туристичної статистики, маркетингові опитування, участь у професійних подіях). Христина Лебедь продемонструвала статистику про відвідуваність іноземців нашого міста як туристичного осередка України. Здобувачам була корисна надана інформація для розуміння роботи і сфери цього управління. Щиро дякуємо лектору за змістовну, вагому для розвитку знань здобувачів лекцію, яка примножила їхні компетентності у цій тематиці.

Детальніше: ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ СТЕЙКХОЛДЕРА ХРИСТИНИ ЛЕБЕДЬ

image 123650291 7

Викладачі кафедри туризму, куратори груп доцент Уляна Мартинюк та доцент Мар’яна Багрій разом зі студентами II, III, IV курсів спеціальності 242 «Туризм» переглянули виставу у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Сьогодні ми колективно переживаємо травму в країні, і театр як мистецтво обміну енергією між актором і глядачем єдиний, хто може працювати на нашу гармонізацію і культурний простір. Перегляд вистав збагачує емоційний інтелект студентів, їхнє життя та допоможе у будь-якій його сфері, а також є невід’ємною складовою ОПП «Туризм» відповідно до програм освітніх компонентів «Організація анімаційнийної діяльності» та «Організація екскурсійної діяльності».

Детальніше: Театр як інструмент освіченості особистості !