EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 vstupp

3

12 квітня 2024 року з ініціативи кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича та стейкхолдера кафедри – Львівської Аграрної палати – відбувся круглий стіл “Модель інноваційного розвитку сільськогосподарського підприємництва та дорадництва в умовах війни та повоєнного періоду”.

Детальніше: У Львові відбувся круглий стіл із питань інноваційного розвитку сільськогосподарського...

1

“Календар риболова на 2024 рік” – як правило це найчастіший запит споживача на інтернет платформах. “Золотистий короп, карась та інші види сьогодні відходять, причиною цьому є – інбридинг. Щоб втримати певні види риб ми доливаємо кров, залежно від виду риби, що відходить”. З таких слів почалася зустріч з практиками, зокрема консультантом з виробничих питань ПрАТ “Львівський облрибкомбінат” Йосипом Яніновичем.

Детальніше: Зустріч дослідницького колективу кафедри економіки з практиками сфери рибництва

У квітні 2024 року науково-педагогічні працівники факультету економіки та менеджменту Університету, доценти Степан Поперечний (кафедра маркетингу), Оксана Саламін, Дмитро Соломонко (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича) завершили спеціалізований навчальний курс SoftServe Academy “Cloud Environment Configuration and Security”. 

фото 1 2

Untitled.FR12 0001

Протягом останніх років використання хмарних технологій бізнесом суттєво розширилося, забезпечуючи обробку даних суб’єктів підприємницької діяльності для вирішення актуальних економічних завдань.

Детальніше: Викладачі факультету економіки та менеджменту пройшли навчальний курс із конфігурації та безпеки...

26 березня 2024 року студенти факультету економіки та менеджменту першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 “Економікa” та 075 “Маркетинг” у межах гостьової лекції ознайомилися із діяльністю компанії “Starlife” – провідного посередника у сфері убезпечення життя.

фото 1 4

Детальніше: Гостьова лекція для студентів факультету економіки та менеджменту

20 березня 2024 року у Львові за підтримки журналу The Ukrainian Farmer для практиків та науковців відбувся Міжнародний ветеринарний форум “Молочна ферма”, участь в якому взяв викладач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича Дмитро Соломонко. 

фото 1

У межах цьогорічного форуму у Львові було представлено актуальні та змістовні доповіді вітчизняних та зарубіжних фахівців, орієнтовані на вирішення основних питань галузевого розвитку.  

Заступник директора ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок Юрій Косенко у своєму виступі окреслив основні зміни законодавства щодо ветеринарної медицини і можливий вплив вимог із забезпечення благополуччя тварин на необхідність додаткових капіталовкладень бізнесу. 

Детальніше: Науковці та практики обговорили актуальні питання розвитку молочного скотарства на міжнародному...

Науково-педагогічні працівники факультету економіки та менеджменту Степан Поперечний (кафедра маркетингу), Оксана Саламін, Дмитро Соломонко (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича), Галина Дутка (кафедра інформаційних технологій у менеджменті) взяли участь у Літній школі (Summer School in Sustainable Agriculture Practices), організованій за проєктом Horizon Europe “Ecotwins”. Навчання з 4 до 11 березня дистанційно проводили викладачі Барселонської бізнес-школи ESCI-UPF (Іспанія). 

фото 1

Тематика занять охоплювала проблеми розробки та здійснення політики ЄС щодо забезпечення збалансованого розвитку національних економік країн-членів співтовариства із врахуванням галузевої специфіки аграрного сектору. 

Детальніше: Викладачі факультету економіки та менеджменту взяли участь у Літній школі в межах проєкту Horizon...