EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 vstupp

фото 1У середу 29 листопада 2023 року студенти факультету економіки та менеджменту першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 “Економіка” в межах вивчення дисципліни “Основи підприємництва” ознайомилися з діяльністю Кредитної спілки “Анісія”. 

Голова правління Кредитної спілки “Анісія” Володимир Сидоровський розповів про історію створення та діяльності фінансово-кредитної установи, яку було засновано в 1995 році у Львові. Кредитна спілка має понад 8 тисяч членів і діє в різних районах Львівської області. 
Студентам надали інформацію щодо основних аспектів операційної діяльності кредитної спілки, процедури відкриття депозитів та надання кредитів, процедури перевірки платоспроможності позичальника та фінансовий моніторинг. 

Детальніше: Студенти Університету ознайомилися з діяльністю кредитної спілки

1

23 листопада 2023 року студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 051 “Економіка” ОПП “Економіка довкілля і природних ресурсів” Стефан Канюка і Назарій Гайдучок взяли участь у ХIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених “Актуальні проблеми агропромислового виробництва України: виклики і шляхи розвитку в умовах війни і повоєнної відбудови”. 
Конференція відбулася на базі Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН (с. Оброшине) в змішаному форматі участі.

Детальніше: Студенти Університету взяли участь у науково-практичній конференції молодих вчених

1

Проблема інклюзії у вищій освіті актуалізується в силу зростання кількості осіб з інвалідністю внаслідок воєнних дій в Україні, тому заклади вищої освіти повинні бути готовими до впровадження інклюзивних підходів, на жаль, ще раніше, ніж до навчання іноземців та/чи впровадження іномовних освітніх програм.

Детальніше: Інклюзія у вищій освіті: обговорення ОПП серед внутрішніх стейкхолдерів

1

16 жовтня у Львові Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) провела тематичну конференцію на тему: «Всесвітній день продовольства: забезпечення продовольчої безпеки та відбудова національного виробництва».

Детальніше: Викладачі університету взяли участь у конференції ФАО із нагоди Всесвітнього дня продовольства

1

13 жовтня із ініціативи кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича в університеті відбувся круглий стіл на тему: «Інноваційна модель сталого розвитку аграрного підприємництва для забезпечення продовольчої безпеки у поствоєнний період».

Детальніше: В Університеті відбувся круглий стіл із актуальних питань забезпечення продовольчої безпеки

10 жовтня у Львові при підтримці Данської Аграрної Ради та Всеукраїнської Аграрної Ради відбулася Українсько-данська конференція-семінар «Україна-Данія, Агротехнології».

фото 1
Участь у конференції-семінарі взяли агровиробники, представники агротехнологічних компаній та галузевих асоціацій, науковці, зокрема викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича Павло Музика та Дмитро Соломонко.
Із вітальним словом до учасників заходу звернувся Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, який відзначив, що Данія демонструє приклад ефективного сільського господарства, як можна заробляти гроші при впровадженні технологій. Данські фермери ефективно працюють в різних областях України протягом багатьох років і навіть війна не змінює їх бажання господарювати. 

Детальніше: Викладачі факультету економіки та менеджменту взяли участь в українсько-данській...