EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 vstupp

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

На кафедрі економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича здійснюється керівництво аспірантами і пошукачами на ступінь кандидата економічних наук. За час існування кафедри більше 10 осіб захистило кандидатські дисертації.

Станом на сьогоднішній день на кафедрі навчаються аспіранти і пошукачі ступеня кандидата економічних наук: Дяк О.Т, Стецько А.Т., Крюк М.С., Гончаренко Л.В.

Індивідуальний план наукової роботи аспіранта погоджується із науковим керівником.

З метою широкого висвітлення результатів наукових досліджень в галузі економічних наук аспіранти кафедри публікують результати наукових досліджень у вітчизняних та зарубіжних наукових виданнях. Результати досліджень аспірантів пов’язані із тематикою наукових досліджень кафедри.

Звітування про хід виконання індивідуального навчального плану та індивідуального плану наукової роботи аспірантів (здобувачів) проводиться систематично раз на рік на засіданнях кафедри та вченій раді факультету в формі наукової доповіді.

Щорічно на кафедру економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені. І.В. Поповича проводиться набір на очну і заочну форму навчання в аспірантурі за спеціальністю економіка підприємства (за наявності місця).

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru