logokafadara

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

image 123650291

17 жовтня 2024 року виконувач обов’язків завідувача кафедри туризму Леся Кушнір організувала гостьову лекцію на тему «LVIV TOURISM OFFICE» для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» та 242 «Туризм і рекреація». Лекцію прочитала Христина Лебедь – керівник управління туризму департаменту економічного розвитку Львівської міської ради. Пані Христина описала структуру управління туризму нашого міста, центри туристичної інформації, ЛКП «Центри розвитку міста Львова» та музеї Львова. Докладніше пояснила здобувачам вищої освіти, з чим працює управління туризму, хто є його партнерами і, що вони досліджують на цей час (промоція практик сталого розвитку, залучення зовнішніх коштів, відновлення збору даних, аналіз туристичної статистики, маркетингові опитування, участь у професійних подіях). Христина Лебедь продемонструвала статистику про відвідуваність іноземців нашого міста як туристичного осередка України. Здобувачам була корисна надана інформація для розуміння роботи і сфери цього управління. Щиро дякуємо лектору за змістовну, вагому для розвитку знань здобувачів лекцію, яка примножила їхні компетентності у цій тематиці.

image 123650291 1

image 123650291 2

image 123650291 3

Допис підготувала Уляна МАРТИНЮК, доцент кафедри туризму та