logokafadara

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

IMG 0243

21 жовтня 2024 року на кафедрі туризму для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 242 «Туризм» та 242 «Туризм і рекреація» ОПП Туризм, проведено семінар на тему «Академічна доброчесність, антиплагіат та експертиза курсових та кваліфікаційних робіт у системі StrikePlagiarism».

Адміністратор цієї системи, особа відповідальна за академічну доброчесність, Орест Кацараба, ознайомив учасників семінару з можливостями StrikePlagiarism.com, алгоритмом перевірки на антиплагіат курсових та кваліфікаційних робіт здобувачів, інтерпретацією звіту подібності та виявленні відсотка оригінальності тексту. Крім цього, здобувачі першого курсу підписали Декларацію про дотримання академічної доброчесності.

IMG 0245

IMG 0244

Допис підготувала Мар’яна БАГРІЙ, кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму