1. Возняк В. В. Аналіз кормової бази та раціонів корів у СВК «Урожай» Луцького району Волинської області / Возняк В.В., Хіль І.В., Дармограй Л.М. // Мат. Всеукраїнської конф. «Дні студентської науки у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького». – Львів. – 2017. – С. 66-67.
  2. Хіль І. В. Моніторинг кормової бази та корекція раціонів при виробництві свинини у ПАФ «Білий Стік» Львівської області / Хіль І.В., Возняк В.В., Дармограй Л.М. // Мат. Всеукраїнської конф. «Дні студентської науки у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького». – Львів. – 2017. – С. 93-94.
  3. Кучер Л.В. Захищені жири в годівлі та живленні високопродуктивних корів / Кучер Л. В., Дармограй Л. М. // Мат. Всеукраїнської конф. «Дні студентської науки у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького». – Львів. – 2017. – С. 87-88.
  4. Лящук В.О. Халькогени у живленні та годівлі тварин / Лящук В. О., Дармограй Л. М. // Мат. Всеукраїнської конф. «Дні студентської науки у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького». – Львів. – 2017. – С. 111-113.
  5. Кушей Н.Я. Годівля молодняку свиней в умовах СОК «Сільські послуги БМ» Старосамбірського району Львівської області / Кушей Н.Я., Кротюк Н.Л. Корнійчук Д.С., Гринів У.Г., Петришак Р.А. // Мат. Всеукраїнської конф. «Дні студентської науки у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького». – Львів. – 2017. – С. 71-73.
  6. Базилюк Т.Р. Ефективність використання пробіотичноі кормової добавки «ПРОПІГплв» у годівлі свиней / Базилюк Т.Р. Войтович О.М.,Блайда І.М.,Півторак Я.І. // Мат. Всеукраїнської конф. «Дні студентської науки у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького». – Львів. – 2017. – С. 81-82.
  7. Кардані І.І. Інтенсивна відгодівля молодняку великої рогатої худоби з використанням кормів власного виробництва / Кардані І.І., Кобзар А.Ю., Наумюк О.С. // Мат. Всеукраїнської конф. «Дні студентської науки у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького». – Львів. – 2017. – С. 88-90.
  8. Бакун Н.А. Контроль кількості поїдання кормів коровами / Бакун Н.А., Козачук І.О., Слобода О.М. // Мат. Всеукраїнської конф. «Дні студентської науки у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького». – Львів. – 2017. – С. 91-93.
  9. Панфьоров М.О. Сорго і просо в годівлі свійських тварин / Панфьоров М.О., Карпман І.Ю., Слобода О.М. // Мат. Всеукраїнської конф. «Дні студентської науки у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького». – Львів. – 2017. – С. 103-105.
  10. Перчик Ю.О. Способи заготівлі та використання складних силосів у годівлі лактуючих корів / Перчик Ю.О., Татарин М.В., Чамата М.Ю., Голодюк І.П. // Мат. Всеукраїнської конф. «Дні студентської науки у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького». – Львів. – 2017. – С. 105-107.