Коли настає час обирати майбутній фах, стежиною якого, можливо, доведеться йти все життя, то, безумовно, відчуваєш неабияке хвилювання. Вибір – це завжди непросто. Саме тому колектив факультету ветеринарної гігієни, екології та права до профорієнтації долучає своїх студентів, які з власного досвіду можуть розповісти про те, як самі свого часу наважились на цю спеціальність, чому вирішили саме так, які переваги вчитись на нашому факультеті і, зрештою, яке ж воно - студентське життя.

Студенти, переконані у вдалому виборові своєї професії, радо спілкуються із майбутніми абітурієнтами.
У лютому цього року студенти факультету приїхали з візитом до своїх шкіл, де вони раніше навчались, аби не тільки згадати усі приємні моменти, що трапилися з ними у рідних стінах, а й ознайомити школярів із широким спектром спеціальностей, за якими готують фахівців на факультеті, та перспективами працевлаштування після отримання такої вищої освіти.
Марія Качмар - студентка І курсу – вела активний діалог зі школярами у ЗОШ с. Прилбичі Яворівського району Львівської області. Неля Сливка – також першокурсниця - була у ЗОШ м. Борщів Тернопільської області. Євгенія Жупанин - студентка ІІ курсу - відвідала ЗОШ с. Ільниця Іршавського району Закарпатської області, Сухенько Анна – Макошинську ЗОШ у Чернігівській області, Гайдай Сніжана – Маркопільський НВК Бродовського р-ну Львівської області. Впродовж кожної з цих розмов учні випускних класів познайомились з нашим університетом, зокрема з факультетом ветеринарної гігієни, екології та права.

Студенти презентували школярам рекламні матеріали з детальною інформацією про спеціальності, за якими відбувається навчання.
Крім того, представники факультету розповіли й про власні успіхи у навчанні, насичене студентське життя, а наприкінці зустрічі охоче відповіли на всі питання, які виникли у майбутніх випускників. Бесіда зі старшокласниками була змістовною та корисною.
Надіємось, у лавах першокурсників скоро будуть вже знайомі обличчя!