Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 503-А від 26.04.2018 р. у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права з 03.05.2018 р. по 05.05.2018 р. працювала акредитаційна комісія у складі:

наукового юридичного інституту, професор кафедри цивільного права Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», доктор юридичних наук, професор, голова комісії;
Кельман Михайло Степанович – професор кафедри теорії та філософії права Національного університету «Львівська політехніка», доктор юридичних наук, професор, член комісії.
Комісія проводила первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Право» зі спеціальності 081 «Право» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.
Керівництвом факультету ветеринарної гігієни, екології та права були створені всі необхідні умови для роботи експертної комісії.
Комісія розглянула матеріали акредитаційної справи та проаналізувала відповідність встановленим законодавством вимогам щодо кадрового складу, забезпечення нормативних вимог до чисельності, наукового рівня викладачів кафедри права факультету ветеринарної гігієни, екології та права; повноти навчального та методичного забезпечення освітньо-професійної програми, відповідність навчальних планів задекларованому нині компетентністному підходу підготовки фахівців, правильність підготовки та оцінки курсових робіт та звітів про практику; відповідність нормативам МОН України матеріально-технічного забезпечення.
За результатами роботи експертною комісією було підписано позитивний експертний висновок первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Право» зі спеціальності 081 «Право» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Разом з тим, експертами були висловлені свої побажання і зауваження, які не впливають на рішення про акредитування, але сприятимуть покращенню якості підготовки фахівців: продовжувати роботу із посилення профорієнтації та активізації формування контингенту студентів з метою більш повного заповнення ліцензійного обсягу; сприяти розвитку діяльності юридичної клініки ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького як форми організації освітнього процесу та практичної підготовки студентів; активніше поповнювати бібліотечний фонд сучасною фаховою україномовною літературою, підручниками, посібниками та довідниками; поглиблювати співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування з метою проходження виробничої практики студентами-правниками та організації спільних науково-практичних заходів.

>>ЗАВАНТАЖИТИ ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК<<