У середу, 28 жовтня 2020 р. о 12.00 год. (актовий зал)
відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Результати набору студентів у 2020 році та завдання щодо забезпечення набору студентів у 2021 році.

Доповідач: відповідальний секретар ПК доц. Данкович Р. С.

1. Організація профорієнтаційної роботи по забезпеченню якісного набору в 2020 р.

Доповідач: перший проректор Турко І. Б.

1. Затвердження тем дисертаційних робіт аспірантам прийому 2020 р.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О.М.

1. Щодо присвоєння вченого звання доцента Віщур Вікторії Ярославівні та Максиму Володимиру Любомировичу.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Про рекомендацію щодо представлення на присвоєння почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Семеніва Богдана Степановича.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Щодо проходження дистанційного стажування за кордоном Гордійчук Л. М.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Халанії М. Р. з метою присудження ступеня доктора філософії.

Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад зі ступеня доктора філософії Мазур І. Я.

1. Різне.

Голова вченої ради

професор                                                                                       Володимир Стибель