У четвер, 26 листопада 2020 р. об 11:00 год. (актовий зал) відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Щодо зміни термінів прийому іноземних громадян до ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького.

Доповідач: відповідальний секретар ПК доц. Данкович Р. С.

1. Інформація щодо проходження акредитації в НАЗЯВО.

Доповідач: заввідділу забезпечення якості освіти та акредитації Мороз А.З.

1. Про рекомендацію до друку матеріалів круглого столу «Туризм в умовах пандемії Covid-19: шанси та загрози».

Доповідач: зав. каф. історії України, економічної теорії та туризму Кушнір Л.П.

1. Про проведення попередньої експертизи дисертації та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Бобель І. Ю.

Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад зі ступеня доктора філософії Саламін О. С.

1. Про проведення попередньої експертизи дисертації та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Яремчук В. Ю.

Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад зі ступеня доктора філософії Мазур І.Я.

1. Про проведення попередньої експертизи дисертації та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Закревської М. В.

1. Про проведення попередньої експертизи дисертації та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Туль О. І.

1. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Шевчук М. О. з метою присудження ступеня доктора філософії.

Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад зі ступеня доктора філософії Мазур І. Я.

1. Щодо проходження дистанційного стажування за кордоном Чернушкіна Б. О.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Щодо присвоєння вченого звання професора Салаті Володимиру Зіновійовичу.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Щодо присвоєння вченого звання доцента Смолинцю Ігорю Богдановичу та Костинюк Анастасії Костянтинівні.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Щодо проведення конкурсу на посади професора кафедри маркетингу та менеджменту.

1. Різне.

Голова Вченої ради,
член-кореспондент НААН України,
професор                                                                                                        В. В. СТИБЕЛЬ