У середу, 23 грудня 2020 р. об 11:00 год. (актовий зал) відбудеться засідання Вченої ради університету.

1. Про подання на затвердження освітніх програм.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.
2. Про затвердження Антикорупційної програми ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького на 2021-2022 рр.
Доповідач: уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Кульгавець Х. Ю.
3. Про затвердження звітів НДР, що фінансуються за кошти держбюджету України.
Доповідачі: керівники НДР проректор з наукової роботи Федець О. М., професор Ціж Б. Р., доц. Чайковський Б. П., проф. Гутий Б. В.
4. Звіт щодо проходження стажування за кордоном викладачів університету за 2020 календарний рік.
Доповідач: декан ФВГЕП проф. Пеленьо Р. А.

5. Затвердження Правил прийому до відокремленого структурного підрозділу «Рожищенський фаховий коледж ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького» у 2021 році.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Данкович Р. С.
6. Затвердження Положення про приймальну комісію ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Данкович Р. С.
7. Затвердження правил прийому на навчання до ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького у 2021 році.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Данкович Р. С.
8. Підсумки господарської діяльності університету у 2020 році та затвердження плану робіт на 2021 р.
Доповідач: проректор з проректор з адміністративно-господарської частини Лісовий°І. В.
9. Звіти з роботи спеціалізованих Вчених рад Університету.
Доповідачі: секретарі спеціалізованих Вчених рад.
10. Щодо прийняття рішення про видачу диплома доктора філософії Верхолюку М. М., Вархоляк І. С. та Лавришин Ю. Ю.
Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад зі ступеня доктора філософії Мазур І. Я.
11. Про результати проведення конкурсу на посади декана, завідувача кафедри, професора, старшого викладача, доцента по факультетах.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.
12. Щодо присвоєння вченого звання доцента Федоровичу Олександру Васильовичу, Кропивці Світлані Йосипівні, Калитовській Мирославі Богданівні та Кульгавець Христині Юріївні.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.
13. Про рекомендацію до друку «Практикуму з ветеринарної фармакології» за редакцією проф. Гунчака В. М. та проф. Гутого Б. В.
Доповідач: професор Гунчак В. М.
14. Про рекомендацію до друку Довідника «Ветеринарні препарати в Україні» за редакцією проф. Гунчака В. М. та проф. Гутого Б. В.
Доповідач: професор Гунчак В. М.
15. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Закревської М. В. з метою присудження ступеня доктора філософії.
16. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Туль О. І. з метою присудження ступеня доктора філософії.
17. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Яремчук В. Ю. з метою присудження ступеня доктора філософії.
18. Різне.

Голова Вченої ради,
член-кореспондент НААН України,
професор                                                                                      В. В. СТИБЕЛЬ