unnamed 5

ШАНОВНІ ДРУЗІ-ВИПУСКНИКИ! ДОРОГА УНІВЕРСИТЕТСЬКА РОДИНО!

Традиційно у першу п’ятницю червня злітаються з усіх сторін до своєї Alma Mater випускники нашого університету.

За роки навчання у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького стіни навчальних корпусів та гуртожитків на Пекарській стали другим рідним домом, до якого хочеться повертатися знову і знову. Тут ми здобули добру освіту, знайшли вірних друзів, а багато хто переживав і перше кохання.

Наш університет назавжди з нами у серці! І ми завжди раді вітати в його стінах наших випускників. Сьогодні особливо щиро вітаю випускників 1956, 1961, 1966, 1971, 1976, 1981, 1986, 1991, 1996, 2001, 2006, 2011 років випуску, які цьогоріч організовують свої зустрічі.

Бажаю вам гарного спілкування у колі друзів, щирих емоцій, милих спогадів. І міцного усім здоров’я, щоб ви могли ще багато років радіти від щасливого життя і прославляти своїми здобутками Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Володимир Стибель, професор,
ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького