У понеділок, 30 серпня 2021 р. об 11:00 год. (5 аудиторія) відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Обговорення і рекомендація до затвердження плану роботи Вченої ради на 2021/2022 навчальний рік.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Про зміну назви Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Доповідач: ректор Університету, професор Стибель В. В.

1. Звіт голови навчально-методичної ради університету за 2020-2021 н. р.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

1. Затвердження плану роботи навчально-методичної ради університету на 2021-2022 н.р.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

1. Про підготовку до нового 2021-2022 навчального року.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

1. Про затвердження Положення про преміювання співробітників Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та (або) Web of Science Core Collection.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

1. Про затвердження Положення про порядок заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Доповідач: провідний юрисконсульт Кравець В. Ю.

1. Щодо присвоєння вченого звання доцента Семчук Ірині Ярославівні, Куницькій-Іляш Марті Василівні, Дубині Марії Петрівні та Градович Ніні Ігорівні.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Щодо проходження дистанційного стажування за кордоном Крог А. О., Степокури О. І., Федоровича В. Л., Бартусяка П. М. та Багрій М. В.

Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

1. Щодо проходження стажування за кордоном Петрук А. П.

1. Різне.

Голова Вченої ради,

член-кореспондент НААН України,

професор                                                                                   Володимир СТИБЕЛЬ