IMG20210922155211

22 вересня 2021 року відбулись збори Наукових товариств студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених усіх факультетів університету, на яких були обрані керівники цих товариств, їх заступники та представники з числа студентів. Факультет ветеринарної медицини: голова Стефаник О.В., заступник Шаран О.М., представники із числа студентів Чулюк В.І., Васькович М.Ю.; біолого-технологічний факультет: голова Лещишин І.С., заступник Фіялович Л.М., представники із числа студентів Зеленяк Х.І., Цюпка С.Р.: факультет харчових технологій та біотехнологій: голова Сливка І.М., заступник Сімонова І.І., представники із числа студентів Райхіль О.С., Маніла М.П.; факультет економіки та менеджменту: голова Максим В.Л., заступник Гураль О.О., представники із числа студентів Якимів М.П., Ващишин В.О.; факультет громадського розвитку та здоров’я: голова Дідух Х.В., заступник Мирончук В.О., представники із числа студентів Фалінська Л.А, Дзюба В.С.

IMG20210922155005

Усі вони ввійшли у Раду Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького. На засіданні цієї Ради були обрані голова Ради Наукового товариства університету Максим В.Л. (доцент кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені професора І.В.Поповича) та його заступник Гураль О.О. (аспірант кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені професора І.В.Поповича), а також розглянуто план роботи Ради Наукового товариства на 2021-2022 навчальний рік.