У четвер, 30 вересня 2021 р. об 11:00 (5 аудиторія)
відбудеться засідання Вченої ради університету:

1. Звіт про результати заліково-екзаменаційної сесії 2020/2021 н.р.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

2. Про проєкт Положення про запобігання та протидії булінгу (цькуванню) у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

3. Про Проєкт положення про раду роботодавців Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького (для затвердження).
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

4. Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок реалізації здобувачами вищої освіти права на вільний вибір навчальних дисциплін.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

5. Про стан забезпечення НПП контингенту здобувачів освіти за результатами вступної кампанії 2021 року.
Доповідач: керівник навчально-методичного відділу Пенцак Т. Г.

6. Зміни до Правил прийому до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Данкович Р.С.

7. Про внесення змін і доповнень до Положення про забезпечення академічної доброчесності та професійної етики Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького .
Доповідач: завідувач відділу забезпечення якості освіти та акредитації Сусол Н. Я.

8. Про внесення змін і доповнень до Положення про систему виявлення та запобігання академічному плагіату у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

9. Про внесення змін і доповнень до Положення про комісію з академічної доброчесності Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

10. Про результати міжнародної діяльності ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького за 2020 рік.
Доповідач: проф. Стефаник В. Ю.

11. Щодо присудження звання DOCTOR HONORIS CAUSA доктору габілітованому Люблінського природничого університету , професору Зигмунту Літвінчуку (ректорська каденція (2016-2020 роки).
Доповідач: проф. Стефаник В. Ю.

12. Про затвердження Положення про відділ міжнародних звʼязків.
Доповідач: начальник відділу міжнародних зв’язків Палич О. В.

13. Основні напрями і завдання міжнародної діяльності ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького на 2021-2022 н. р.
Доповідач: начальник відділу міжнародних зв’язків Палич О. В.

14. Про атестацію наукової роботи стипендіата, який отримує стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.
Доповідач: стипендіат Сливка Ірина Миколаївна.

15. Про відрахування з числа аспірантів.
Доповідачі: проректор з наукової роботи Федець О. М.; відповідальний за аспірантуру і докторантуру Лукащук Б. О.

16. Про висунення кандидатур претендентів на здобуття премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради для науковців.
Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

17. Щодо присвоєння вченого звання доцента Федіну Роману Михайловичу.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

18. Щодо проходження дистанційного стажування за кордоном Соболти А. Г.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

19. Про особливості організації навчального процесу в період карантину.

20. Різне.

Голова Вченої ради,