зображення viber 2023 10 19 21 03 13 897

У вівторок, 17 жовтня, відбулася зустріч в. о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького Івана Орестовича Парубчака з директором Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді Іванною Антонівною Бородчук.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співробітництво.

Обговорили напрями подальшої співпраці, спрямовані на реалізацію спільних програм у науково-дослідній роботі та освіті, професійній підготовці учнівської молоді з проблематики українського державотворення та розвитку територіальних громад, раціонального природокористування, координацію розробки та впровадження в освітній процес комунальних загальноосвітніх навчальних закладів експериментальних освітніх програм і освітньо-методичної літератури із окресленої проблематики, а також популяризацію серед учнівської молоді відповідальної професійної діяльності.

зображення viber 2023 10 19 21 03 14 566

Наше консолідоване співробітництво сприятиме вирішенню актуальних питань розвитку творчих здібностей учнівської молоді, залученню її до науково-дослідницької роботи та професійної орієнтації, цільової підготовки до навчання в Університеті й завдяки цьому позитивно впливатиме на формування конкурентоздатних фахівців, високоосвічених та свідомих громадян своєї держави.