У четвер, 21 грудня 2023 р. об 14:30 год. (актова зала)
відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Про затвердження змін та доповнень до Положення про Юридичну клініку ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

2. Про затвердження освітньо-професійних програм та навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

3. Про присвоєння вченого звання професора Максимовичу Ігорю Андрійовичу.
Доповідач: вчений секретар доц. Сливка І.М.

4. Про присвоєння вченого звання доцента Небоженко Тетяні Тарасівні, Яремко Ользі Василівні, Верхолюку Миколі Михайловичу, Терлецькій Оксані Василівні, Гулику Андрій Григоровичу.
Доповідач: вчений секретар доц. Сливка І.М.

5. Про розширення видів господарської діяльності (КВЕДІВ) Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Доповідач: доц. Максимович І.А.

6. Про затвердження Положення про Приймальну комісію ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Кіндрат О.В.

7. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Кожина Владислава Анатолійовича.
Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад із присудження ступеня доктора філософії Мазур І. Я.

8. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Кочетової Галини Степанівни.

9. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Шаран Ольги Миколаївни.

10. Звіт про наукове стажування проректора з наукової роботи Олега Федця у Вроцлавському природничому університеті.
Доповідач: проректор з наукової роботи, доц. Федець О.М.

11. Затвердження плану наукових конференцій ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького на 2024 рік.
Доповідач: проректор з наукової роботи, доц. Федець О.М.

12. Про затвердження Положення про студентський науковий гурток ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Доповідач: проректор з наукової роботи, доц. Федець О.М.

13. Про розгляд звіту про виконання у 2023 році науково-дослідної роботи, яка фінансувалась за кошти держбюджету.
Доповідач: науковий керівник науково-дослідної роботи, проф. Слівінська Л.Г.

14. Про розгляд звітів з роботи спеціалізованих вчених рад ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Доповідачі: секретарі спеціалізованих вчених рад ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

15. Про преміювання науково-педагогічних працівників ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького у 2023 році.
Доповідач: в.о. ректора університету, проф. Парубчак І.О.

16. Різне.

Голова Вченої ради Іван ПАРУБЧАК