photo 2024 03 20 15 24 1520 березня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулася зустріч виконувача обов’язків ректора Університету професора Івана Парубчака, декана факультету громадського розвитку та здоровʼя, професора Руслана Пеленя, завідувача кафедри реабілітації та здоровʼя людини, доцента Наталії Івасик і асистента кафедри реабілітації та здоровʼя людини Іванни Блайди з головою Громадської організації “Спільно для дії” Оксаною Абрамовою.

photo 2024 03 20 15 24 13 2

Учасники обговорили актуальні питання розвитку анімалотерапії, яка зараз є надзвичайно затребуваною та ефективною завдяки застосуванню інноваційних методів реабілітаційної допомоги людям. Така допомога набуває щоразу більшого поширення, оскільки у часі війни в нашому суспільстві доволі багато людей, яким необхідно знизити рівень стресу, подолати тривожність, викликану війною, полегшити вплив психологічних травм, отриманих унаслідок бойових дій.

У процесі розмови присутні обмінялися думками щодо налагодження співпраці на рівні державного і громадського секторів та обговорили, як найефективніше організувати спільну діяльність для популяризування і активного застосування анімалотерапії у Львівській області для всіх потребуючих.

Пресслужба