зображення viber 2024 04 25 09 41 05 288

24 квітня 2024 року під час зустрічі виконувача обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професора Івана Парубчака з колегами-науковцями відбулося підписання Договору про співпрацю у сфері наукових розробок між Університетом, компанією SPT Group та Національним університетом “Львівська політехніка”.

У процесі спілкування науковий керівник одного з напрямів співпраці, професор кафедри хірургії Андрій Мисак ознайомив присутніх із планами та першочерговими завданнями для успішної реалізації започаткованого співробітництва. Представник компанії SPT Group Володимир Резніченко висловив сподівання на плідну та результативну взаємодію між підписантами цього документа.

зображення viber 2024 04 25 09 41 05 365

Віримо, що обговорені ідеї, завдяки знанням, досвіду та вмінням колективу науковців і розробників, найближчим часом будуть втілені та приноситимуть користь людям.

Пресслужба