Фото 1 2

1 травня 2024 року відбулася зустріч виконувача обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професора Івана Парубчака із Генеральним директором Державної установи “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” Наталії Іванченко, декана факультету громадського розвитку та здоров’я, професора Руслана Пеленя та доцента кафедри екології, гаранта ОП “Екологія” першого бакалаврського рівня Богдани Калин. Учасники зустрічі обговорили важливість питань громадського здоров’я, профілактики неінфекційних захворювань, охорони навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки населення.

Фото 2 2

Як підсумок спілкування та окреслених спільних планів між Університетом та Державною установою “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” підписано Договір про співпрацю. Відповідно до умов договору діяльність сторін полягатиме у покращенні зовнішньої системи забезпечення якості освіти в галузі громадського здоров’я, охорони навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки населення, зокрема внутрішніх інституціональних механізмів забезпечення та впровадження міжнародних принципів і найкращих світових практик.

Заплановано проведення спільних науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, участь у реалізації державних програм у сфері громадського здоров’я, профілактики неінфекційних захворювань, охорони навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки населення, залучення кваліфікованих спеціалістів спеціалістів у галузях, що становлять взаємний інтерес.

Пресслужба