День матері 1

Напередодні Дня матері академічна спільнота Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького взяла участь у Молебені до Пресвятої Богородиці, щоб у спільній молитві просити здоров’я та добра усім матусям. Молебен відслужив студентський капелан ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького, отець Віталій Караман у супроводі камерного складу Народної хорової капели “Ватра”, яким керує керівник відділу соціально-культурного розвитку Університету Тетяна Купчак.

День матері 4

День матері 2

День матері 3

У зверненні до присутніх виконувач обов’язків ректора Університету, професор Іван Парубчак, привітав усіх матерів з прийдешнім святом. День матері – це свято на честь жінки, яка для кожного з нас є дорогою, яка від народження дбає і турбується про дитину, дарує любов і виховує, навчає і передає все, що знає сама. Завдяки матері кожен із нас живе, під її опікою дорослішає, формується як особистість, а закладені нею цінності та прищеплені повага і любов до рідної землі, культури, національних традицій творять свідомого громадянина. Бережімо наших дорогих матусь, огортаймо їх своєю увагою і теплом, даруймо радість. А ті матері, котрі відійшли у вічність, хай живуть у пам’яті та молитвах.

Пресслужба