Вітання з Днем Матері1

Мати – у житті кожної людини найближча і найрідніша людина. Вона дарує дитині життя, свою любов і турботу, силу, віру та впевненість у собі. Матуся вчить нас розмовляти і чути інших, передає цінності – сімейні, загальнолюдські, національні, виховує та створює умови, щоб кожна дитина перевершила її саму. Материнська любов безкорислива і жертовна, невичерпна і невтомна. Де б не була дитина, вона завжди у серці своєї матері.

У цей святковий травневий день прийміть щирі слова вдячності, любові та пошани! Зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, радості, душевного спокою, добробуту та затишку у родині. Нехай тепло домашнього вогнища, берегинею якого є кожна з Вас, зігріває Ваших близьких, те добро і моральні цінності й чесноти, які Ви сієте в душах своїх дітей, стануть міцним підґрунтям задля процвітання і розбудови мирної та незалежної України!

Низький уклін Вам, Матері!

В. о. ректора

Львівського національного університету