У четвер, 30 травня 2024 р. об 14:30 год. (актова зала)
відбудеться засідання Вченої ради Університету

1. Про вручення «Нагороди дослідник року» за 2023 рік.
Доповідач: проректор з наукової роботи, доц. Олег Федець

2. Про створення структурного підрозділу «Навчально-виробнича аптека».
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

3. Про затвердження освітньо-професійної програми «Бджільництво» та навчального плану другого (магістерського рівня) вищої освіти за спеціальністю 204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

4. Про зміну підпорядкування кафедр «Гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М.В. Демчука» та «Ветеринарно-санітарного інспектування».
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

5. Про внесення змін у Правила прийому на навчання до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького у 2024 році.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Олена Кіндрат

6. Про внесення змін до «Положення про порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії у ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького».
Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад із присудження ступеня доктора філософії Марта Леньо

7. Про внесення змін до «Положення про порядок проходження попереднього розгляду дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук у ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького».

8. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Островського Олега Яновича.

9. Про критерії оцінювання діяльності кураторів академічних груп.
Доповідач: керівник відділу соціально-культурного розвитку університету, Тетяна Купчак

10. Про рекомендацію Довідникa «Лабораторна діагностика у ветеринарній медицині» (автори: Влізло В. В., Слівінська Л. Г., Максимович І. А., Леньо М. І.) до видання із грифом.
Доповідач: завідувач кафедри філософії та педагогіки, проф. Олеся Смолінська

11. Про рекомендацію навчального посібника «Основи туризмознавства» (укладачі: Багрій М.В., Кушнір Л.П., Мартинюк У.А.) до видання із грифом.
Доповідач: завідувач кафедри філософії та педагогіки, проф. Олеся Смолінська

12. Про рекомендацію навчального посібника «Екотуризм» (укладачі: Терлецька О.В., Періг Т.В.) до видання із грифом.
Доповідач: завідувач кафедри філософії та педагогіки, проф. Олеся Смолінська

13. Про затвердження Порядку роботи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції під час вступної кампанії 2024 року.
Доповідач: уповноважена з питань запобігання і виявлення корупції Христина Кульгавець

14. Про зміну наукового керівника аспіранту другого року навчання кафедри фармакології та токсикології Гузару Юрію Васильовичу.
Доповідач: відповідальна за аспірантуру та докторантуру, доц. Ірина Курляк

15. Про звернення до Президента України щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) Наталії Депі – випускниці ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Доповідач: в.о. ректора, д. н. з держ. упр., професор Іван Парубчак

16. Різне.

Голова Вченої ради Іван ПАРУБЧАК