Договір Парк 1

29 травня 2024 року між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та Товариством з обмеженою відповідальністю “Науковий парк Національного університету «Львівська політехніка»” підписано Договір про співпрацю.

Іван Парубчак як очільник Університету та Назар Подольчак як директор “Наукового парку…” своїми підписами у цьому документі засвідчили початок взамодії в напрямах навчальної, навчально-методичної, науково-дослідної роботи, інформаційних та консультативних послуг, обміну досвідом і підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти з метою підвищення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування на виробництві.

Договір Парк 3

У підписаному Договорі також обумовлено взаємну участь обох установ у формуванні освітніх програм, програм практик, тем та спільної участі у виконанні кваліфікаційних робіт, окремих курсів підготовки, долучення до процесу створення чи оновлення освітніх програм із відповідної спеціальності, організацію стажувань і практик для здобувачів вищої освіти, викладачів Університету на базі “Наукового парку…”.

Окрім того, передбачено спільну організацію конференцій, симпозіумів, семінарів, кар’єрних заходів, реалізацію спільних науково-дослідних проєктів і розробок з актуальних проблем та взаємний обмін інформацією про науково-дослідні та освітні проєкти.

Пресслужба